Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaBankaJablonec nad Nisou - Česká spořitelna Servis 24 přihlášení

Jablonec nad Nisou - Česká spořitelna Servis 24 přihlášení

Jablonec nad Nisou -

Servis 24 od České spořitelny je velmi rozšířenou a oblíbenou službou, které využívají zejména majitelé sporožirových účtů u Česke spořitelny. Jedná se o velmi pohodlnou možnost, jak ovládat veškeré bankovní transakce přes internet či prostřednictvím mobilního telefonu. Servis 24 internet banking přihlášení můžete využívat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a celý rok nepřetržitě. Servis 24 internetbanking je dostupný z každého místa v České republice a zahraničí. Servis 24 internetbanking je řešen velice intuitivně a ovládání je tak snadné že to zvládne i člověk, který nemá s internetovým bankovnictvím žádné zkušenosti Stačí se jednoduše přihlásit pomocí svého klientského čísla a hesla. Nepotřebujete žádné bezpečnostní certifikáty.

Výhody internetového bankovnictví

Internetové bankovnictví nabízí celou řadu výhod, které je škoda nevyužít. Patří mezi ně napojení na bankovní systém 24 hodin denně. Nepřetržitě máte k dispozici informace o vyhlášených prodejních cenách podílových listů. Okamžitě můžete nahlédnou na stav Vašich investic a uzavírat jednorázové či pravidelné nákupy podílových listů. Internetové bankovnictví však nabízí také jednorázový či pravidelný zpětný prodej či výměny podílových listů. Samozřejmostí jsou pak veškeré služby, které by internetové bankovnictví mělo obsahovat. Můžete kontrolovat stav Vašeho sporožirového účtu a převádět částky na jiné účty. Neustále máte k dispozici přehledný výpis z účtu, na kterém jsou zaznamenány všechny uskutečněné transakce pomocí internetového bankovnictví.

Bonus program České spořitelny

Česká spořitelna vychází vstříc svým klientům, kteří využívají jej služby. Zákazníci České spořitelny těžit z výhod Bonus programu, který nese titul vůbec prvního motivačně-věrnostního programu. Bonus program České spořitelny může využívat každý držitel osobní debetní karty či Chytré karty České spořitelny. Princip Bonus programu České spořitelny je velmi jednoduchý. Nemusíte dělat nic, co běžně neděláte, ale Český spořitelna Vás i tak odmění a to opravdu bohatě. Členem Bonus programu České spořitelny se můžete stát velmi lehce, stačí se zaregistrovat na webu České spořitelny a získávat body za každou platbu včetně dobití mobilního telefonu v bankomatu České spořitelny. Body, které získáte v rámci Bonus programu České spořitelny můžete průběžně měnit za odměny a slevy u obchodníků či si ne nechat. Až nastřádáte dostatečný počet bodů, můžete je proměnit na hodnotnější odměny z katalogu České spořitelny. Pro všechny klienty s dobrým srdcem je připravena možnost věnovat body na charitativní projekt. Nemusíte se obávat, že by Vás platba kartou přišla draho. Česká spořitelna v těchto případech neúčtuje klientům žádný poplatek ani za účetní položku. Pokud Vás Bonus program od České spořitelny zaujal, přečtěte si jeho kompletní pravidla na webu od České spořitelny.

Pobočky České spořitelny

Česká spořitelna nepřesouvá své služby pouze na internet. Samozřejmostí je hustá síť poboček, které můžete najít na mnoha místech po celé České republice. Česká spořitelna disponuje stovkami poboček, které se nachází v každém větším městě. Na pobočkách České spořitelny lze vyřídit veškeré služby, které Česká spořitelna nabízí. Samozřejmostí je kvalifikovaný a profesionální personál, který Vám rád odpoví na jakýkoliv dotaz. Pracovníci České spořitelny mají dokonalý přehled o všech službách a nabídnou Vám vždy nejvýhodnější řešení. Samozřejmostí je možnost výběru hotovosti či podání příkazu k úhradě na účet. Detailní seznam všech poboček České spořitelny naleznete na jejím webu.

Důležité údaje od České spořitelny

Kód české spořitelny pro účely platebního styku je 0800. Swift (BIC) kód jeGIBACZPX. Veškeré informace o České spořitelně najdete na webu www.csas.cz

Zobrazeno 0-0 inzerátů z 0

Inzeráty - Jablonec nad Nisou - Česká spořitelna Servis 24 přihlášení


1