Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaBankaChrudim - Internetbanking Poštovní spořitelna přihlášení

Chrudim - Internetbanking Poštovní spořitelna přihlášení

Chrudim -

Poštovní spořitelna je součást ČSOB a.s. a může se pyšnit titulem největší banky v České republice i ve Střední Evropě. O kvalitě svědčí fakt, že služby Poštovní spořitelny využívá více než dva miliony spokojených klientů. Poštovní spořitelna se též může pochlubit nejhustší sítí poboček. Poštovní spořitelna nabízí široké spektrum služeb, které jsou jednoduché, otevřené a vstřícné všem klientům. Služby jsou zastřešeny značkou ERA. Pro klienty, kteří nechtějí řešit veškeré transakce na pobočce je připraveno Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny, které nabízí řadu výhod.

Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny

Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny je užitečná služba, díky které můžete své účty ovládat pohodlně přes internet aniž byste museli chodit na pobočku Poštovní spořitelny. Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny Vám umožní řídit své finance rychle a v pohodlí, což je výhodné především pro ty , kteří neradi chodí na pobočky. Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny je vhodné pro všechny, kteří mají rádi jednoduché a spolehlivé věci.

V čem je Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny výhodné?

Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny nestojí ani korunu. Nemusíte platit jak za zřízení, tak za vedení této služby. Díky Internetovému bankovnictví Poštovní spořitelny ušetříte spoustu času. Můžete se k němu připojit kdykoliv. Stačí Vám počítač s připojením na internet. Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny je velmi bezpečně a jednoduché. Právě intuitivní ovládání je to, co přitahuje klienty. Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny umožňuje platební transakce z pohodlí domova.

Co je nutné k založení Internetového bankovnictví Poštovní spořitelny

Rozhodnete-li se jít s dobou a využívat Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny, musíte mít u Poštovní spořitelny zřízen účet. Poté stačí vyplnit žádost o Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny a podat ji na kontaktním místě Poštovní spořitelny, či si o Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny zažádat prostřednictvím Call centra. Ihned poté, co Vám bude Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny zřízeno Vám Poštovní spořitelna pošle oznámení o zřízení služby. Dostanete vlastní Identifikační číslo, PIN a heslo pro komunikaci s Call centrem. Díky těmto bezpečnostním prvkům se můžete přihlásit do Internetového bankovnictví Poštovní spořitelny na stránkách Poštovní spořitelny.

Aby Vám Internetové bankovnictví Poštovní spořitelny fungovalo, musí Váš počítač splňovat minimální hardwarové požadavky a zároveň používat kompatibilní operační systém a internetový prohlížeč. Na novějších počítačích není se zprovozněním Internetového bankovnictví Poštovní spořitelny nejmenší problém. Na stránkách www.postovnisporitelna.cz se dozvíte minimální hardwarovou a softwarovou konfiguraci. Přes hlavní stranu se rovněž proklikáte do MAX internetbanking PS přihlášení.

Pobočky Poštovní spořitelny

Poštovní spořitelna má své pobočky po celé republice. Může se pochlubit nejhustším pokrytím ze všech bankovních institucí. Služby Poštovní spořitelny můžete využívat na více než 50. pobočkách či poštách. 524 pošt je připraveno splnit Vaše náročné požadavky také v neděli. K výběru hotovosti můžete využít více než 650 bankomatů. Poštovní spořitelna je známý svým přátelským přístupem ke klientům. Vysoce kvalifikovaní pracovníci jsou připraveni odpovědět na veškeré Vaše dotazy.

Kód Poštovní spořitelny pro účely platebního styku je 0300 . Swift kód je CEKOCZPP . Veškeré informace o České spořitelně najdete na webu www.ceskasporitelna.cz

Zobrazeno 0-0 inzerátů z 0

Inzeráty - Chrudim - Internetbanking Poštovní spořitelna přihlášení


1