Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaBankaÚstí nad Labem - ČSOB Internetbanking 24 přihlášení

Ústí nad Labem - ČSOB Internetbanking 24 přihlášení

Ústí nad Labem -

ČSOB patří k největším a nejoblíbenějším bankovním institucím v České republice. Služby, které ČSOB nabízí jsou výhodné nejen pro podnikatele, ale také také pro široký okruh klientů z nepodnikatelské sféry. ČSOB disponuje velmi přehlednými webovými stránkami, na kterých je možno využívat elektronické bankovnictví. Využívání elektronického bankovnictví je velmi praktická záležitost a přináší s sebou řadu výhod. Na ČSOB Internet banking přihlášení se dostanete proklikem z hlavní stránky webu. Můžete si zde také přečíst důležité informace, které se týkají této služby.

ČSOB elektronické bankovnictví

ČSOB nabízí v rámci elektronického bankovnictví celou řadu praktických služeb. I Vy si můžete vybrat službu, která Vám bude plně vyhovovat a budete moci obsluhovat účet přes počítač, pevnou telefonní linku či mobilní telefon. Pokud máte v plánu ovládat své účty přes internet, vyzkoušejte BusinessBanking 24 online. BusinessBanking 24 je vhodný pro obchodníky, kteří chtějí v rámci elektronického bankovnictví provádět velké objemy platebních operací a vyžadují opravdu zdatnou aplikaci, která nabízí přístup přes internet. Pro všechny běžné uživatele, kteří na elektronické bankovnictví nedají dopustit je zde InternetBanking 24. Díky němu můžete své účty spravovat přes internet. Pro telefonickou obsluhu je zde Linka 24v a Mobil 24.Nechte si i vy posílat informační SMS zprávy či e-maily o Vašich účtech a platebních kartách. Díky Info24 je to nyní zcela běžné. Elektronické bankovnictví nabízí také možnost využití platebního tlačítka, které usnadní placení zákazníkům na Vašem e-shopu.

ČSOB pobočky

ČSOB nabízí rozsáhlou síť poboček po celém území ČR. Pokud se potřebujete osobně dostavit na pobočku, nemusíte se obávat, že nebude v okolí Vašeho bydliště dostupná. Samozřejmostí je komplexní nabídka služeb či nonstop vybírání z bankomatu. Kvalifikovaný personál Vám rád vysvětlí jednotlivé služby, které ČSOB nabízí.

ČSOB pojišťovna

Součástí portfolia služeb ČSOB je samozřejmě i rozsáhlá nabídka pojištění. ČSOB nabízí pojištění vozidel, životní či cestovní pojištěn a mnoho dalších užitečných produktů. Právě pojištění vozidel je nejčastěji využívanou službou, kterou ČSOB nabízí. Pokud máte dojem, že Vaše stávající povinné ručení je příliš drahé či nesplňuje standardy, které pojištění vozidel v dnešní době nabízí, není problém zařídit si pojištění automobilu u ČSOB. ČSOB pojišťovna nabízí také havarijní pojištění pro případ, že nehodu způsobíte Vy a nebudete mít dostatečné finanční rezervy na opravu Vašeho vozu. Pro všechny, kteří se chystají na dovolenou je zde cestovní pojištění. Úraz v cizině se může opravdu prodražit. Stačí jeden bolavý zub či zlomená ruka a částka se může vyšplhat na desetitisíce. ČSOB pojišťovna přitom nabízí skvělé podmínky cestovního pojištění, které vychází na několik desítek korun na den. Investovat takovou částku na případné pokrytí rizik se opravdu vyplatí. Informujte se o ČSOB pojišťovně na webových stránkách ČSOB.

ČSOB leasing

ČSOB leasing je zde pro všechny, kteří potřebují stabilní zázemí v oblasti financování vozidla. ČSOB nabízí možnost využití finančního leasingu, který je nejrozšířenějším způsobem pro financování dopravní techniky. V průběhu splácení je automobil majetkem ČSOB, ale po řádném doplacení se převeden na Vás a Vy se stáváte majitelem se vím všudy. Společnost ČSOB je profesionál a důkazem je ocenění Stříbrnou korunou 2008 za produkt Euroleasing. Informace o všech typech ČSOB leasingů naleznete na webu ČSOB.

Důležité údaje o ČSOB

Kód ČSOB pro účely platebního styku je 0300 . Swift (BIC) kód je CEKOCZPP . Veškeré informace o ČSOB najdete na webu www.csob.cz

Zobrazeno 0-0 inzerátů z 0

Inzeráty - Ústí nad Labem - ČSOB Internetbanking 24 přihlášení


1